![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2019/08/fouster-980x630.jpg)
“Επιστρέψαμε γιατί το αξίζαμε” (pic)
Συμμερίζεται τη χαρά της ομάδας για την πρόκριση στους ομίλους του Τσάμπιονς Λιγκ και πανηγυρίζει μαζί της ο Νταβίντ Φουστέρ. Ο πρώην παίκτης του Ολυμπιακού απολαμβάνει την επιτυχία και εξέφρασε τη χαρά του μέσα από ανάρτηση στα social media γρ΄άφοντας σε πρώτο πληθυντικό.
«Επιστρέψαμε επειδή το αξίζαμε. Επειδή είμαστε ο Ολυμπιακός» έγραψε χαρακτηριστικά στο μήνυμά του ο 37χρονος.
Because we deserve it! Because we are Olympiacos! We are back!! 🔴⚪⚽🏆
Gepostet von David Fuster am Dienstag, 27. August 2019