![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2019/07/sa.jpg)
Σα: “Προστατεύουμε τον Ολυμπιακό, πάμε μαζί για τη νίκη” (pic)
Νέο μήνυμα ποδοσφαιριστή της ομάδας προς τον κόσμο από τα social media του Ολυμπιακού.
Την στήριξη των φίλων της ομάδας, αλλά μέσα σε φίλαθλα πλαίσια, ζήτησε ο Ζοζέ Σα στο ματς κόντρα στην Πλζεν.
«Προστατεύουμε τον Ολυμπιακό, εμψυχώνουμε την ομάδα και όλοι μαζί θα πανηγυρίσουμε μία ακόμη μεγάλη πρόκριση. Πάμε μαζί για τη νίκη!», αναφέρει ο Σα στο βίντεο που ανάρτησε η ομάδα στα social media.
@josesaoficial: Προστατεύουμε τον Ολυμπιακό, εμψυχώνουμε την ομάδα & όλοι μαζί θα πανηγυρίσουμε μία ακόμα πρόκριση! Πάμε όλοι μαζί για τη νίκη!/We protect Olympiacos, we boost our side’s morale and we will be there to celebrate another great qualification! All united for the win! pic.twitter.com/iPcT2rNKL9
— Olympiacos FC (@olympiacos_org) July 29, 2019