![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2019/07/xenriksen-me-kotsoli.jpg)
Ο Κοτσόλης συνάντησε τον Χένρικσεν (pics)
Τον Ρενέ Χένρικσεν συνάντησε ο Στέφανος Κοτσόλης τηρώντας, όπως ο ίδιος γράφει, μια παράδοση.
Ο παλαίμαχος τερματοφύλακας έγραψε για τη συνάντηση αυτή στα κοινωνικά δίκτυα, δεν έκανε καμία αναφορά στο πρ΄όβλημα υγείας του πρώην συμπαίκτη του κι έδωσε νέο ραντεβού μαζί του στην Κοπεγχάγη…
«Τηρώντας την παράδοση κάθε καλοκαιριού δείπνησα παρέα με την οικογένεια Χένρικσεν και τους φίλους τους! Δεν νομίζω ότι χρειάζεται να αναφέρω πολλά για την καριέρα του ως ποδοσφαιριστής αλλά θα σταθώ στον χαρακτήρα και την προσωπικότητα του που τον έκαναν αγαπητό σε όλο τον φίλαθλο κόσμο. Ρενε να είμαστε καλά και να βρισκόμαστε κάθε χρόνο! Σειρά μου τώρα στην Κοπεγχάγη», έγραψε ο Στέφανος Κοτσόλης…