![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2019/05/emmanoyil-karalis-epi-konto.jpg)
Καραλής: «Αντοχή ΝΑΙ. Ανοχή ΟΧΙ. Τερματίστε τον ρατσισμό»
Τρεις μέρες μετά την έγγραφη καταγγελία του στο ΣΕΓΑΣ για ρατσιστική συμπεριφορά του τεχνικού, Δημήτρη Κυτέα, ο Εμμανουήλ Καραλής αντιτάχθηκε εκ νέου στο ρατσισμό. Με μήνυμα που ανάρτησε στους λογαριασμούς που διατηρεί στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης.
Όπου, ο πρωταθλητής του άλματος επί κοντώ, «βροντοφώναξε»: «Αντοχή ΝΑΙ. Ανοχή ΟΧΙ. Φωνάξτε το δυνατά. Τερματίστε τον ρατσισμό».