![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2019/04/karypidis-aris-897x630.jpg)
Καρυπίδης: «Μέχρι τα όνειρά μας να πάρουν εκδίκηση! Vamos»
Ο Άρης προβάρει την ευρωπαϊκή φορεσιά του και ο μεγαλομέτοχος της ΠΑΕ, Θόδωρος Καρυπίδης, το χαίρεται. Την ικανοποίησή του αυτή μοιράστηκε μέσω του λογαριασμού που διατηρεί στο Instagram. Όπου, με φόντο το «Κλ. Βικελίδης»… υπενθυμίζει: «Ευρώπη ερχόμαστε». Και… υπόσχεται, στο σχετικό σχόλιο: «Μέχρι τα όνειρά μας να πάρουν εκδίκηση! Vamos».