![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2019/02/tasos12-1024x630.jpg)
Η επίσκεψη του Μπάγεβιτς στο «Γεννηματάς»
Ο παλιός άσος Τάσος Κωνσταντίνου δίνει μία ακόμα μάχη για την υγεία του και η οικογένεια της ΑΕΚ βρίσκεται στο πλευρό του.
Ο παλαίμαχος Κύπριος ποδοσφαιριστής νοσηλεύεται στο νοσοκομείο «Γεώργιος Γεννηματάς» και έχει καθημερινά κοντά του τους παλιούς του φίλους και συμπαίκτες.
Την Τετάρτη (27/2) βρέθηκε εκεί ο Ντούσαν Μπάγεβιτς παρέα με τον Στέλιο Σεραφείδη και τον Μιχάλη Σιμιγδαλά από το προεδρείο του Συνδέσμου Παλαιμάχων Ποδοσφαιριστών της ΑΕΚ.