![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2013/11/1813cfa1b9bd46872a66ed74eab049e4_L.jpg)
«Δεν έχω καμία σκασίλα να γνωρίσω τον Μάνο Ιωάννου»
Η Μαρία Ιωαννίδου ρωτήθηκε στην εκπομπή του Γιώργου Λιάγκα και της Φαίης Σκορδά για το καινούριο εγχείρημα της Ναταλίας Γερμανού, αλλά και το νέο σύντροφο της παρουσιάστριας. Τι είπε;
Η Μαρία Ιωαννίδου είπε στο «Πρωινό» ότι έχει δει την εκπομπή «Η Γερμανού ξανάρχεται» και η παρουσιάστρια πρέπει να βελτιώσει κάποια πράγματα, αλλά και να προσέξει τους καλεσμένους της…
Όσον αφορά τον νέο σύντροφο της Ναταλίας, τον Μάνο Ιωάννου, δήλωσε: «Δεν τον έχω γνωρίσει και δεν έχω καμία σκασίλα να τον γνωρίσω».