![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2018/12/2050807.jpg)
Στο χειρουργείο αύριο ο Φιλ Γκος
Σε επέμβαση θα υποβληθεί αύριο ο καλαθοσφαιριστής του ΠΑΟΚ, Φιλ Γκος, έτσι ώστε να ξεπεράσει το πρόβλημα που τον ταλαιπωρεί στον αστράγαλο του αριστερού του ποδιού.
Ο 35χρονος αγωνιζόταν στα τελευταία παιχνίδια με ενέσεις και πλέον αποφασίστηκε ότι η κατάλληλη στιγμή για να ξεπεράσει πλήρως το πρόβλημα είναι τώρα.
Ο Γκος αναμένεται να μείνει λίγες ώρες στο νοσοκομείο και να πάρει μέσα στην ίδια ημέρα εξιτήριο, ενώ θα απουσιάσει για μικρό χρονικό διάστημα από τις αγωνιστικές υποχρεώσεις της ομάδας.