![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2018/12/pasxalakis_0.jpg)
Το αντίο του Αλέξανδρου Πασχαλάκη στον Γιάννη Μπαλαούρα
Δύσκολες ώρες για την οικογένεια του ΠΑΣ Γιάννινα, καθώς χθες… έφυγε από την ζωή ο πρώην φυσιοθεραπευτής της ομάδας, Γιάννης Μπαλαούρας, μόλις στα 33 του χρόνια, «χτυπημένος» από την επάρατη νόσο..
Στο πλαίσιο αυτό, ο Πασχαλάκης του ΠΑΟΚ έστειλε τα δικά του συλλυπητήρια, όπου ανέφερε: “Καλό ταξίδι Γιάνναρε μου, θα είσαι για πάντα στην καρδιά μου”.