![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2018/10/top_molotof_06_10_2018-1090x630.jpg)
Κουβέντα για τις μολότοφ
Ο Γιωργάκης Γιούρι Σαββίδης ήταν στο Φάληρο, ο ΠΑΟΚ νίκησε και ούτε ένα post instagram. Ούτε μια κοροϊδία. Κι άντε, αυτό να το δικαιολογήσεις.
Από τη στιγμή που ο μπαμπάς έδωσε τα χέρια με τον Μαρινάκη, λογικό είναι να υπάρχει ένα μορατόριουμ. Όταν, όμως, πέφτουνε μερικές μολότοφ στο φευγιό του ΠΑΟΚ από το «Καραϊσκάκης», γιατί δεν έβγαλε ανακοίνωση ο ΠΑΟΚ; ΟΚ, δεν έγινε και της τρελής το κάγκελο. Έπεσαν μερικές εκεί γύρω από το πάρκινγκ. Στον Ολυμπιακό δεν μίλησε κανείς, αλλά ούτε και στον ΠΑΟΚ. Άλλες χρονιές θα είχε πέσει η κυβέρνηση για μία μολότοφ.
Τέλος πάντων, ας έγραφε κάτι αυτός ο Κυριάκος Κυριάκος, που το παίζει επικοινωνιακός εγκέφαλος του ΠΑΟΚ. Αρκέστηκε κι αυτός σε κάτι χαζομάρες με το… κάρμα που έδωσε τη νίκη στον ΠΑΟΚ κ.λπ. Το κάρμα. Και από Βουδισμό – Ινδουϊσμό ξέρει ο γίγας Κυριάκος.