![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2017/09/γγγγγγγγγγγ-1.jpg)
Ανάδοχη μητέρα έγινε η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου
Για το παιδί της θέλησε να μοιραστεί σήμερα Πέμπτη δημόσια τη χαρά της η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου. Η παρουσιάστρια ενημέρωσε τους διαδικτυακούς της φίλους στο Instagram ότι έγινε ανάδοχη μητέρα ενός αγοριού από το Μπαγκλαντές.Μέσω του προγράμματος της Action Aid η παρουσιάστρια αναλαμβάνει πλήρως την ανατροφή του Ναέμ
“Μy child” ήταν το σχόλιο στη φωτογραφία που ανάρτησε.
Μπράβο της.