![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2016/08/102966719_Editorial_use_only_No_merchandising_For_Football_images_FA_and_Premier_League_restrict-large_transqVzuuqpFlyLIwiB6NTmJwfSVWeZ_vEN7c6bHu2jJnT8.jpg)
Ο Ρονάλντο δεν κάνει τατουάζ, ο Κλάτεμπεργκ, όμως, κάνει (φωτό)
Ποιος πανηγύρισε φέτος και στον τελικό του Champions League και σε αυτόν του Euro της Γαλλίας; Μα φυσικά ο Κριστιάνο Ρονάλντο, ο οποίος σήκωσε και τις δύο κούπες!
Έλα που περήφανος για την εμφάνισή του σε αυτά τα δύο σπουδαία παιχνίδια δηλώνει ένας ακόμη! Ο λόγος για τον Άγγλο ρέφερι των δύο τελικών, τον Μαρκ Κλάτεμπεργκ, ο οποίος – η αλήθεια είναι – έδωσε ρεσιτάλ και στις δύο αναμετρήσεις και δικαίως θεωρείται αυτή τη στιγμή ο κορυφαίος διαιτητής. Για να μην ξεχάσει ποτέ αυτό το υπέροχο για εκείνον καλοκαίρι, «έραψε» στα μπράτσα του το σήμα των δύο τελικών.