![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2016/01/menegakiii.jpg)
Το συγκινητικό μήνυμα της Μενεγάκη για την κόρη της
Μία σπουδαία μέρα για τη μαμά Ελένη Μενεγάκη είναι η 28η Ιανουαρίου, καθώς πήρε στην αγκαλιά της την πρώτη της κόρη.
Η γνωστή παρουσιάστρια πριν μπει στο πλατό για να ξεκινήσει την εκπομπή της, ανέβασε μία φωτογραφία με την κόρη της στο Instagram και έγραψε το εξής συγκινητικό μήνυμα: «Σαν σήμερα πριν απο 8 χρόνια πήρα στην αγκαλιά μου ένα υπέροχο μωράκι …την Βαλέρια. Χρόνια πολλά μωρό μου, σε λατρεύω».
Nα υπενθυμίσουμε ότι η ωραία Ελένη επέστρεψε στο Instagram πριν από μερικές μέρες και δεν έχει σταματήσει να ανεβάζει φωτογραφίες, συγκεντρώνοντας χιλιάδες λάικ από τους θαυμαστές της.