Σε ρόλο μοντέλου η Σκορδά
Η ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΡΙΑ ΕΚΑΝΕ ΠΑΣΑΡΕΛΑ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΣΚΟΠΟ
Πρόκειται αναμφίβολα για μία ντελικάτη παρουσία, η οποία κατά καιρούς έχει επιδείξει μεγάλη ευαισθησία στο να βοηθάει τους συνανθρώπους μας, με όποιο τρόπο μπορεί.
Ο λόγος για τη Φαίη Σκορδά η οποία έβγαλε για λίγο τα μικρόφωνα και φόρεσε τουαλέτα για να κάνει πασαρέλα για το fashion show του σχεδιαστή Stylianos, που παρουσιάστηκε στο «Bridal Expo», στο Ζάππειο.
Να υπενθυμίσουμε ότι η συγκεκριμένη επίδειξη έγινε για φιλανθρωπικό σκοπό, καθώς μέρος των εσόδων από την συγκεκριμένη συλλογή Stylianos θα διατεθεί στον οργανισμό Make A Wish Ελλάδος.