![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2014/03/kostenoglou-vsSalamina.jpg)
Κωστένογλου: «Ευχαριστώ την Ομοσπονδία»
Ευγνώμων για την επιλογή της ομοσπονδίας να τον επιλέξει ως άμεσο συνεργάτη του Σέρχιο Μαρκαριάν εμφανίστηκε ο Νίκος Κωστένογλου με δηλώσεις στο επίσημο σάιτ της ΕΠΟ.
«Ευχαριστώ θερμά την ομοσπονδία που μου δίνει την ευκαιρία να εργαστώ φορώντας το εθνόσημο.
Ο κ. Μαρκαριάν είναι ένας προπονητής με γνωστή αξία και θα προσφέρω όλες τις δυνάμεις μου στη διάρκεια της συνεργασίας μας προκειμένου η προσπάθειά μας να έχει αίσια έκβαση», δήλωσε στο epo.gr ο νέος βοηθός προπονητή στο αντιπροσωπευτικό συγκρότημα.