![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2014/08/jebour.jpg)
Τζεμπούρ και με τη «βούλα» στον ΑΠΟΕΛ
Ποδοσφαιριστής του ΑΠΟΕΛ είναι και επίσημα ο Ραφίκ Τζεμπούρ, η απόκτηση του οποίου ανακοινώθηκε από την κυπριακή ομάδα. Μονοετές συμβόλαιο υπέγραψε ο Αλγερινός επιθετικός.
Αναλυτικά η ανακοίνωση του συλλόγου της Λευκωσίας:
«Η εταιρεία ΑΠΟΕΛ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (ΔΗΜΟΣΙΑ) ΛΤΔ ανακοινώνει τη σύναψη συμφωνίας με τον Rafik Djebbour. Η συνεργασία είναι μονοετούς διάρκειας. Ο Djebbour θα ενσωματωθεί άμεσα στις προπονήσεις της ομάδας. Έχει επιλέξει να αγωνίζεται με τον αριθμό 79».