![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2014/07/ILIADI_11_07_slide.jpg)
Πρώτη επίσημη με τον γιο τους
Το μεσημέρι της Παρασκευής η Αγγελική Ηλιάδη πήρε εξιτήριο από το «Ιασώ», μαζί με το νέο μέλος της οικογένειας της.
Στο πλευρό της ήταν φυσικά, κατά τη διάρκεια της εξόδου ο σύντροφός της, Σάββας Γκέντσογλου που εδώ και λίγες ημέρες έχει γίνει πατέρας και πλέει σε πελάγη ευτυχίας.
Η γνωστή τραγουδίστρια, ο 24χρονος ποδοσφαιριστής και ο γιος της Αγγελικής από την μακρόχρονη σχέση της με τον Μπάμπη Λαζαρίδη, Μπαμπίνος, με μεγάλη χαρά και συγκίνηση καλωσόρισαν τον μικρούλη που θα πάρει το όνομα Βασίλης.
Μάλιστα, ο Σάββας αποκάλυψε ότι το ερωτευμένο ζευγάρι προγραμματίζει να παντρευτεί όταν θα γίνει η βάφτιση του γιου του, όπως συνηθίζεται.
Δείτε τις φωτογραφίες που δημοσίευσε το www.star.gr: