![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2024/07/brych-2-1-680x430.jpg)
Αφού ο Μπριχ δεν έρχεται για αρχιδιαιτητής, ας έρχεται για διαιτητής
Sports Παρασκήνια
Μια χαρά του’ κατσε του Μάκη Γκαγκάτση η άρνηση του Γερμανού Φέλιξ Μπριχ ν’ αναλάβει αρχιδιαιτητής. Δεν γουστάρει ο Γερμανός δικηγόρος, γιατί θέλει να σφυρίξει δυο χρόνια ακόμα. Όχι σε επαγγελματικό επίπεδο, αλλά σε ερασιτεχνικό. Ούτε και τα 500.000 το χρόνο τον συγκίνησαν. Λοιπόν, η SuperLeagueβρήκε διαιτητή για τα μεγάλα ντέρμπι. Να έρχεται μόνο αυτός. Έπαθε ρήξη συνδέσμων, είναι μια χαρά τώρα, αυτός μπορεί να σώσει το ελληνικό ποδόσφαιρο.