![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2024/04/3-8-750x430.jpg)
Να στείλει λουλούδια και γλυκά
Η αβάντα που κάνει ο Κασσελάκης στον Αυτιά με το να στοχοποιεί, όπως έκανε το 2019 με τον Κιμπουρόπουλου ο Πολάκης
Στις Ευρωεκλογές του 2019, ο Παύλος Πολάκης φρόντισε με μία ανοίκεια επίθεσή του προς τον Στέλιο Κυμπουρόπουλο να τον «βγάλει» πρώτο σε σταυρούς ευρωβουλευτή. Τώρα την σκυτάλη παρέλαβε ο Στέφανος Κασσελάκης. Ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ στοχοποίησε τον Γιώργο Αυτιά, τον οποίο κατηγόρησε ως «τον μεγαλύτερο προπαγανδιστή του Μητσοτάκη». Κανονικά ο Αυτιάς πρέπει να στείλει λουλούδια και γλυκά για να ευχαριστήσει τον διαφημιστή του.