![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2023/08/mihalis-750x430.webp)
ΑΕΚ: Στο σημείο της δολοφονίας αντιπροσωπεία της ομάδας
Πριν από λίγο οι αρχηγοί της ΑΕΚ επισκέφθηκαν το σημείο που δολοφονήθηκε ο Μιχάλης κι άφησαν λουλούδια.
Συγκεκριμένα, το παρών έδωσαν οι Κώστας Γαλανόπουλος, Γιώργος Αθανασιάδης, Σέρχιο Αραούχο, Στίβεν Τσούμπερ, Νταμιάν Σιμάνσκι, ενώ μαζί τους ήταν και ο team manager, Δημήτρης Ναλιτζής.
Από πλευράς διοίκησης ήταν μαζί τους ο διευθύνων σύμβουλος κι αντιπρόεδρος Γιώργος Κοσμάς, η υπεύθυνη δημοσίων σχέσεων Ανθή Παπακώστα κι από το ποδοσφαιρικό τμήμα επίσης ο Πάνος Αναστασόπουλος.