Αν δεν προκριθούν μην ξαναβγούν Ευρώπη…
Sports Παρασκήνια
Έγινε η κλήρωση για τον ΠΑΟΚ και τον Άρη στα ευρωπαϊκά Κύπελλα.
Ο ΠΑΟΚ με την Μπεϊτάρ από τα Ιεροσόλυμα, ο Άρης με την Αραράτ από την Αρμενία ή την αλβανική Εγνατία (όχι την …οδό) δεν πρέπει να περίμεναν καλύτερη κλήρωση.
Ομάδα Μπεϊτάρ δεν υπάρχει στον ευρωπαϊκό χάρτη. Κ ατέκτησε το Κύπελλο και βγήκε στο Κόνφερενς. μπήκαν μέσα στο γήπεδο οι οπαδοί της για να πανηγυρίσουν. Ο πρόεδρος του Ισραήλ ήταν εκεί για να κάνει την απονομή και φυγαδεύτηκε από το γήπεδο . Μπάχαλο.
Για τον Άρη δεν το συζητάμε καν…
Αν οι ελληνικές ομάδες δεν προκριθούν πέραν της πρώτης φάσης καλύτερα να μην ξαναβγούν στην Ευρώπη.