![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2022/10/varouxas-kakos-750x430.webp)
Ποιος Μπένετ και ποιος Κλάτενμπεργκ μπροστά σε Βαρούχα, Κάκο;
Sports Παρασκήνια
Έγινε κουβέντα στην ΕΠΟ, να βγαίνει ο Μπένετ, ο «Μπενετάτος από την Κεφαλονιά» όπως τον αποκαλεί ένας Εκτελεστικός, να αναλύει τις φάσεις, όπως έκανε ο Κλάτενμπεργκ την αρχή. Και καλά για την αξιοπιστία, ότι δεν φοβάται τίποτα και τα ρέστα. Έφαγε άκυρο αυτός που το πρότεινε. Διότι και να αναλύει τις φάσεις ο Μπένετ, ουδείς θα τον πιστεύει. Όπως έγινε και με τον Κλάτενμπεργκ. Από την μία ο Βαρούχας, από την άλλη ο Κάκος, τον ξέσκισαν τον Κλάτυ. Κι ο κόσμος, φυσικά, πίστευε ό,τι τον βόλευε για τις αμφισβητούμενες φάσεις.