Το πρόγραμμα των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων σε Novasports και Eurosport
Η NOVA ανακοίνωσε τις αλλαγές στις ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις στα κανάλια Novasports και Eurosport, το διάστημα από 28 Απριλίου – 9 Mαϊου.
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
Πέμπτη 28 Απριλίου
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
16:00 WTA 1000 Mutua Μαδρίτη Open 1ος γύρος V. Kudermetova-P. Badosa (Novasports6)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ρομανδίας ΑΝΔΡΕΣ | 2ο Ετάπ (Eurosport2)
18:00 WTA 1000 Mutua Μαδρίτη Open A. Anisimova-A. Sabalenka (Novasports6)
20:30 Ευρωλίγκα Play offs 4ος αγώνας Αναντολού Εφές-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports Prime)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
22:30 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
______________________________________________________________________________
Παρασκευή 29 Απριλίου
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
16:00 WTA 1000 Mutua Μαδρίτη Open 1ος γύρος (Novasports6)
16:15 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
18:00 WTA 1000 Mutua μαδρίτη Open (Novasports6)
19:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 32η αγωνιστική: Ζανκτ Πάουλι-Νυρεμβέργη (Novasports2)
20:00 WTA 1000 Mutua Μαδρίτη Open (Novasports6)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
21:00 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 32η αγωνιστική: Ουνιόν Βερολίνου-Γκρόιτερ Φιρτ (Novasports3)
(αν χρειαστεί) 21:45 Ευρωλίγκα Play offs 4ος αγώνας: Μπάγερν Μονάχου-Μπαρτσελόνα (Novasports4)
21:45 EFL Championship 45η αγωνιστική: Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ (Novasports5)
(αν χρειαστεί) 22:00 Ευρωλίγκα Play offs 4ος αγώνας: Μονακό-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 34η αγωνιστική: Σεβίλλη-Κάδιθ (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 35η αγωνιστική: Στρασμπούρ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2)
22:30 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
23:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 38η αγωνιστική Λας Πάλμας-Μάλαγα (Novasports Start)
24:00 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________
Σάββατο 30 Απριλίου
11:05 Αγώνες αυτοκινήτων DTM Portimao Πορτογαλία Qualifying Race (Novasports6)
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
15:00 Αγώνες αυτοκινήτων DTM Portimao Πορτογαλία Main Race (Novasports6)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αλαβές-Βιγιαρεάλ (Novasports1)
15:50 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ε ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ, ΜΟΝΑΚΟ ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport1)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:00 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 37η αγωνιστική: Μόντσα-Μπενεβέντο (Novasports2)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μάιντς-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ντόρτμουντ-Μπόχουμ (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Στουτγκάρδη-Βόλφσμπουργκ (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Αρμίνια Μπίλεφελντ-Χέρτα (Novasports6)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άουγκσμπουργκ-Κολωνία (Novasports News)
17:00 EFL Championship 45η αγωνιστική: Νότιγχαμ Φόρεστ-Σουόνσι (Novasports Start)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Μαδρίτης-Εσπανιόλ (Novasports1)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λανς-Ναντ (Novasports2)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαλένθια-Λεβάντε (Novasports Prime)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χόφενχαϊμ-Φράιμπουργκ (Novasports3)
19:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 31η αγωνιστική: Άγιαξ-Τσβόλε (Novasports5)
20:00 WTA 1000 Mutua Μαδρίτη Open 2ος γύρος (Novasports6)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
21:00 We Love ΜΜΑ 57 (Novasports Start)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 32η αγωνιστική: Ντάρμσταντ-Άουε (Novasports3)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αθλέτικ Μπιλμπάο-Ατλέτικο Μαδρίτης (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Σεντ Ετιέν (Novasports2)
22:00 WTA 1000 Mutua Μαδρίτη Open (Novasports6)
22:50 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 9η αγωνιστική: Real Salt Lake-Los Angeles Galaxy (Novasports5)
______________________________________________________________________________
Κυριακή 1 Μαϊου
03:00 BKFC (Novasports6)
11:05 Αγώνες αυτοκινήτων DTM Portimao Πορτογαλία Qualifying Race (Novasports6)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τρουά-Λιλ (Novasports Prime)
14:30 Αγώνες αυτοκινήτων DTM Portimao Πορτογαλία Main Race (Novasports6)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα Play off Αντβέρπ-Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ (Novasports Start)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Έλτσε-Οσασούνα (Novasports1)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άιντχοφεν-Βίλεμ (Novasports4)
16:00 WTA 1000 Mutua Μαδρίτη Open 2ος γύρος (Novasports6)
16:30 Pre game show Ολυμπιακός – ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports Prime)
17:00 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 6η αγωνιστική: Ολυμπιακός-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports Prime)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Γρανάδα-Θέλτα (Novasports1)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φορτούνα Σιτάρντ-Φέγενορντ (Novasports2)
18:00 WTA 1000 Mutua Μαδρίτη Open (Novasports6)
18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπορντό-Νις (Novasports3)
18:30 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 29η αγωνιστική Αρμάνι Μιλάνο-Μπρίντιζι (Novasports4)
19:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαγιεκάνο-Ρεάλ Σοσιεδάδ (Novasports1)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα Play off Άντερλεχτ-Κλαμπ Μπριζ (Novasports Start)
20:00 WTA 1000 Mutua Μαδρίτη Open (Novasports6)
20:00 ΓΚΟΛΦ PGA TOUR (Eurosport2)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
21:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-ΑΕΚ (Novasports Prime)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Λιόν (Novasports2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπαρτσελόνα-Μαγιόρκα (Novasports1)
23:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
23:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 9η αγωνιστική: Nashville SC-Philadelphia Union (Novasports4)
______________________________________________________________________________
Δευτέρα 2 Μαϊου
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
17:00 WTA 1000 Mutua Μαδρίτη Open Φάση των «32» (Novasports6)
19:00 WTA 1000 Mutua Μαδρίτη Open Φάση των «32» (Novasports6)
19:15 EFL Championship: Φούλαμ-Λούτον (Novasports2)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Out 5η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-Λαμία (Novasports Prime)
19:30 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 38η αγωνιστική Λεγανές-Ουέσκα (Novasports Start)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports2)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκλάντμπαχ-Λειψία (Novasports3)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Χετάφε-Μπέτις (Novasports1)
22:00 WTA 1000 Mutua Μαδρίτη Open Φάση των «32» (Novasports6)
______________________________________________________________________________
Τρίτη 3 Μαϊου
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ 4 ΗΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΔΟΥΝΚΕΡΚΗΣ ΑΝΔΡΕΣ | 1ο Ετάπ (Eurosport1)
16:30 WTA 1000 Mutua Madrid Open Φάση των «16» (Novasports6)
18:30 WTA 1000 Mutua Madrid Open Φάση των «16» (Novasports6)
21:00 Eurocup Ημιτελικός Ανδόρα-Μπούρσασπορ (Novasports Prime)
21:00 EFL Championship 33η αγωνιστική (εξ αναβολής): Μπόρνμουθ-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports2)
21:00 WTA 1000 Mutua Madrid Open Φάση των «16» (Novasports6)
______________________________________________________________________________
Τετάρτη 4 Μαϊου
13:00 WTA 1000 Mutua Madrid Open Προημιτελικός Α (Novasports6)
15:00 WTA 1000 Mutua Madrid Open Προημιτελικός Β (Novasports6)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ 4 ΗΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΔΟΥΝΚΕΡΚΗΣ ΑΝΔΡΕΣ | 2ο Ετάπ (Eurosport1)
17:00 WTA 1000 Mutua Madrid Open Προημιτελικός Γ (Novasports6)
18:00 Pre Game Show ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
19:00 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 4η αγωνιστική (εξ αναβολής): ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
21:30 Eurocup Ημιτελικός Βαλένθια-Βίρτους Μπολόνια (Novasports4)
21:00 WTA 1000 Mutua Madrid Open Προημιτελικός Δ (Novasports6)
TBC Ευρωλίγκα Play Offs 5ος αγώνας (Novasports)
______________________________________________________________________________
Πέμπτη 5 Μαϊου
14:30 WTA 1000 Mutua Madrid Open Ημιτελικός (Novasports6)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ 4 ΗΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΔΟΥΝΚΕΡΚΗΣ ΑΝΔΡΕΣ | 3ο Ετάπ (Eurosport1)
21:00 ΓΚΟΛΦ PGA TOUR Ουέλς Φάργκο Τσάμπιονσιπ, 1η ημέρα (Eurosport2)
22:00 WTA 1000 Mutua Madrid Open Ημιτελικός (Novasports6)
______________________________________________________________________________
Παρασκευή 6 Μαϊου
13:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας ΑΝΔΡΕΣ | 1ο Ετάπ (Eurosport1)
14:00 Αναρρίχηση ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ Σεούλ Τελικός (Eurosport2)
19:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 33η αγωνιστική: Φορτούνα Ντίσελντορφ-Ντάρμσταντ (Novasports Prime)
21:00 ΓΚΟΛΦ PGA TOUR Ουέλς Φάργκο Τσάμπιονσιπ, 2η ημέρα (Eurosport2)
21:30 B’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 38η αγωνιστική (Novasports2)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 33η αγωνιστική: Μπόχουμ-Αρμίνια Μπίλεφελντ (Novasports3)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 36η αγωνιστική: Λιλ-Μονακό (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 35η αγωνιστική Λεβάντε-Ρεάλ Σοσιεδάδ (Novasports1)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 39η αγωνιστική Λας Πάλμας-Μιραντές (Novasports Start)
______________________________________________________________________________
Σάββατο 7 Μαϊου
03:00 BKFC 25 (Novasports6)
11:00 ΤΡΙΑΘΛΟ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ ΑΡΙΝΑ ΓΚΕΙΜΣ Σιγκαπούρη (Eurosport2)
11:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (Eurosport1)
13:30 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 6 ώρες Σπα (Eurosport2)
14:30 EFL Championship 46η αγωνιστική (Novasports2)
14:30 EFL Championship 46η αγωνιστική (Novasports6)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 35η αγωνιστική Μαγιόρκα-Γρανάδα (Novasports1)
15:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας ΑΝΔΡΕΣ | 2ο Ετάπ (Eurosport1)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκρόιτερ Φιρτ-Ντόρτμουντ (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χόφενχαϊμ-Μπάγερ Λεβερκούζεν (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Φράιμπουργκ-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Κολωνία-Βόλφσμπουργκ (Novasports Start)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα 35η αγωνιστική Αθλέτικ Μπιλμπάο-Βαλένθια (Novasports1)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπρεστ-Στρασμπούρ (Novasports2)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Out 6η αγωνιστική: Ατρόμητος-Ιωνικός (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα 35η αγωνιστική Κάδιθ-Έλτσε (Novasports1)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χέρτα-Μάιντς (Novasports3)
19:30 WTA 1000 Mutua Madrid Open Τελικός (Novasports6)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Θέλτα-Αλαβές (Novasports Start)
21:00 ΓΚΟΛΦ PGA TOUR Ουέλς Φάργκο Τσάμπιονσιπ, 3η ημέρα (Eurosport2)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 33η αγωνιστική: Σάλκε-Ζανκτ Πάουλι (Novasports3)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 35η αγωνιστική Μπέτις – Μπαρτσελόνα (Novasports1)
22:00 Γαλλικό Κύπελλο Τελικός Νις-Ναντ (Novasports2)
22:50 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 10η αγωνιστική Charlotte FC-Inter Miami CF (Novasports4)
______________________________________________________________________________
Κυριακή 8 Μαϊου
11:00 Αναρρίχηση ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ Σεούλ Τελικός (Eurosport1)
12:30 Αναρρίχηση ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ Σεούλ Τελικός (Eurosport1)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μετς-Λιόν (Novasports2)
14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας ΑΝΔΡΕΣ | 3ο Ετάπ (Eurosport1)
14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (Eurosport2)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα Play Off 3η αγωνιστική: Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ-Κλαμπ Μπριζ (Novasports1)
14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Άουε-Βέρντερ Βρέμης (Novasports3)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 35η αγωνιστική Χετάφε-Βαγιεκάνο (Novasports Prime)
15:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΙΤΑΛΙΑ | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 32η αγωνιστική: Φέγενορντ-Άιντχοφεν (Novasports4)
16:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρενς-Λανς (Novasports2)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Γκλάντμπαχ (Novasports5)
17:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΙΤΑΛΙΑ | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα 35η αγωνιστική Βιγιαρεάλ-Σεβίλλη (Novasports1)
17:30 Pre Game Show ΠΑΣ Γιάννινα-ΠΑΟΚ (Novasports Prime)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άλκμααρ-Άγιαξ (Novasports4)
18:00 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 7η αγωνιστική: ΠΑΣ Γιάννινα-ΠΑΟΚ (Novasports Prime)
18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (Eurosport2)
18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λοριάν-Μαρσέιγ (Novasports2)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερν Μονάχου-Στουτγκάρδη (Novasports3)
19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (Eurosport1)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα 35η αγωνιστική Εσπανιόλ-Οσασούνα (Novasports1)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Αντβέρπ-Άντερλεχτ (Novasports5)
20:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
20:00 ΓΚΟΛΦ PGA TOUR Ουέλς Φάργκο Τσάμπιονσιπ, 4η ημέρα (Eurosport2)
20:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Λειψία-Άουγκσμπουργκ (Novasports6)
21:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Τρουά (Novasports2)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 30η αγωνιστική (Novasports4)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 35η αγωνιστική Ατλέτικο Μαδρίτης-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports1)
23:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________
Δευτέρα 9 Μαϊου
00:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 10η αγωνιστική Nashville SC-Real Salt Lake (Novasports2)
19:30 WTA 1000 Internationali BNL d’Italia 1ος γύρος (Novasports6)
21:30 WTA 1000 Internationali BNL d’Italia 1ος γύρος (Novasports6)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 39η αγωνιστική Χιρόνα-Τενερίφη (Novasports Start)