![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2022/03/eikona_viber_2022-03-29_19-30-_195933-750x430.jpg)
Έτοιμο το Σεραφείδιο να υποδεχτεί στα Σπάτα την ΑΕΚ Β΄
Η ΑΕΚ Β’ ετοιμάζεται να δώσει τον πρώτο της αγώνα στο Σεραφείδειο Στάδιο των Σπάτων και σήμερα οι άνθρωποι της «Ένωσης» έκαναν τις πρώτες δοκιμές στους προβολείς του γηπέδου.
Ο φωτισμός είναι σύμφωνα με τις προδιαγραφές τις UEFA, ώστε να υπάρχει η δυνατότητα να μεταδοθεί αγώνας τηλεοπτικά και σε νυχτερινό αγώνα.
Ο επόμενος εντός έδρας αγώνας της ΑΕΚ Β’ με τον Ηρόδοτο, θα μπορέσει να πραγματοποιηθεί στο νέο γήπεδο του «δικέφαλου» στα Σπάτα, δίπλα από το προπονητικό κέντρο της ομάδας.