![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2017/04/ATHLITIKO-TRAKHS_nform_29_04_17_slide.jpg)
«Όταν τους γ@μ@ς σε σέβονται…»!
Ξεκάθαρο μήνυμα με πολλαπλούς αποδέκτες έστειλε ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος, με νέα ανάρτησή του στα social media το μεσημέρι του Σαββάτου (29/4).
«Όταν τους σέβεσαι σε γ@μ@νε, όταν τους γ@μ@ς σε σέβονται» έγραψε ο διοικητικός ηγέτης του μπασκετικού Παναθηναϊκού εκφράζοντας ελεύθερα τα συναισθήματά του μετά τον αποκλεισμό του «Τριφυλιού» από τη συνέχεια της φετινής Ευρωλίγκας και όσα ακολούθησαν.