![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2017/02/4d0d4698f4da3347c551812eff770975.jpg)
Συνεχίζει στην Μπάμπεργκ ο Ζήσης!
Πού να βρει καλύτερα ο Νίκος Ζήσης; Σε υψηλό επίπεδο παίζει, τίτλους κατακτά (άλλωστε έχει καμια 20αριά στη συλλογή του), τον αγαπάνε όλοι, ιδιαίτερη πίεση δε νιώθει, οπότε επέλεξε να ανανεώσει το συμβόλαιό του με την Μπάμπεργκ
Ο Ζήσης θα παίζει στη γερμανική ομάδα μέχρι το 2019 και σε ηλικία 36 ετών θα επανεξετάσει την πιθανότητα να επιστρέψει στην Ελλάδα για να κλείσει την καριέρα του.