![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2014/03/20140311140402_Synergasia_ksana_Kasidokosta_me_Cameron_Diaz.jpg)
Συνεργασία (ξανά) Κασιδόκωστα με Cameron Diaz
Ο Πάρης Κασιδόκωστας αν και δύο εκ των τεσσάρων υποψήφιων κομματιών, ανήκουν στην εταιρεία του Panic Records, θα απουσιάζει από τον ελληνικό τελικό της Eurovision.
O Πάρης βρίσκεται στην Αμερική και έχει συναντήσεις με την Cameron Diaz προκειμένου να συνεργαστούν. Σύμφωνα με δημοσίευμα καθημερινής εφημερίδας o Πάρης βρίσκεται στο Λος Άντζελες και κάνει κάποιες συναντήσεις σχετικά με την κινηματογραφική εταιρεία που διαθέτει. Να αναφέρουμε ότι είχαν συνεργαστεί ξανά στην ταινία «The Box» .