![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2015/04/patoulis1.jpg)
Στο Προεδρικό Μέγαρο την Μ. Δευτέρα ο Πατούλης
To κατώφλι του Προεδρικού Μεγάρου θα περάσει την Μεγάλη Δευτέρα ο Γιώργος Πατούλης. Ο πρόεδρος της Κεντρικής Ένωσης Δήμων Ελλάδας (ΚΕΔΕ) και αντιπροσωπεία αυτής, θα συναντηθεί στη 13.00 με τον Προκόπη Παυλόπουλο.
Με την ευκαιρία της συνάντησής τους, ο κ. Πατούλης θα προσκαλέσει τον Πρόεδρο της Δημοκρατίας να τιμήσει με την παρουσία του τις εργασίες του Συνεδρίου της Αυτοδιοίκησης, που θα διεξαχθεί στις 7-9 Μαΐου στη Χαλκιδική.