![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2016/06/σσσσσσσσσσσσσσσ.jpg)
Σπυριδούλα Τριάντου: «Τρελαίνει» κόσμο στο «Πρωινούλι» αλλά και στα social media (εικόνες)
Η Σπυριδούλα Τριάντου είναι μια δημοσιογράφος που έχει καταφέρει να ξεχωρίσει όλα αυτά τα χρόνια μέσα από τα αποκλειστικά ρεπορτάζ της και συνεντεύξεις που συζητιούνται. Με αναλογίες μοντέλου, αφού γυμνάζεται εντατικά τα τελευταία χρόνια, λατρεύει τον φακό και ο φακός εκείνη.
Φέτος το καλοκαίρι την απολαμβάνουμε στο πρωινό του «Ε», το «Πρωινούλι» που στο πλευρό της Όλγας Λαφαζάνη και του Γιάννη Αιβάζη, έχει καταφέρει να βάλει τη δική της πινελιά στη τηλεθέαση.
Με λόγο καυστικό και ετοιμόλογο, γνωρίζοντας και αποκαλύπτοντας τα άγνωστα μονοπάτια του καλλιτεχνικού ρεπορτάζ, αλλά και στιλιστικές εμφανίσεις που «κόβουν» την ανάσα, η Σπυριδούλα Τριάντου μπαίνει δυναμικά στα τηλεοπτικά δρώμενα!