![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2015/04/030414165535_5414.jpg)
«Προτιμώ να μου λείπει συνέχεια η Ήβη, παρά να είμαστε συνέχεια μαζί»
Ο Μιχάλης Κουϊνέλης μιλάει για τη σχέση του με την Ήβη Αδάμου και αποκαλύπτει στο Down Town Κύπρου.
«Το γεγονός ότι η Ήβη μένει στην Αθήνα επηρεάζει τη σχέση μας, αλλά μόνο προς το καλύτερο! Η απόσταση δυναμώνει τη σχέση, δεν την αφήνει να ρουτινιάσει. Σου λείπει ο άλλος πιο πολύ. Όποτε μπορώ κατεβαίνω εγώ και όποτε μπορεί έρχεται κι εκείνη αρκετά συχνά. Προτιμώ να μου λείπει συνέχεια η Ήβη, παρά να είμαστε συνέχεια μαζί και να κουραστούμε.»