![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2015/02/briakos.jpg)
Μπριάκος… τέλος από την ΚΕΔ!
Μία πορεία τεσσάρων χρόνων, με αρκετά… σκαμπανεβάσματα, έφτασε στο τέλος της, καθώς ο Θανάσης Μπριάκος αποτελεί παρελθόν από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας.
Σύμφωνα με πληροφορίες, ο παλαίμαχος διαιτητής ενημερώθηκε ότι «παύεται» από τα καθήκοντά του. Το όνομα του Θανάση Μπριάκου είναι μπλεγμένο στα σκάνδαλα των τελευταίων χρόνων, για τα οποία κατηγορείται και ο πρώην πρόεδρος της ΕΠΟ, Γιώργος Σαρρής, του οποίου ήταν έμπιστος.