![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2015/01/KAPSIS.jpg)
Υποψήφιος με το ψηφοδέλτιο του ΠΑΣΟΚ στη Β΄Πειραιά ο Παντελής Καψής
Την κάθοδο του στις επικείμενες εκλογές αποφάσισε ο Παντέλης Καψής, μετά τη συνάντηση που είχε με τον Ευάγγελο Βενιζέλο.
Ο πρώην υπουργός θα είναι υποψήφιος με το ψηφοδέλτιο του ΠΑΣΟΚ-Δημοκρατική Παράταξη στην Β’ Περιφέρεια Πειραιά, ακολουθώντας τα χνάρια του πατέρα του, Γιάννη, που και αυτός ήταν υποψήφιος στην ίδια εκλογική περιφέρεια.