![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2014/07/niki-volou.jpg)
Τρεις μεταγραφές και μία ανανέωση η Νίκη Βόλου!
Την απόκτηση τριών ποδοσφαιριστών και στην ανανέωση ενός ακόμα προχώρησε η ομάδα της Νίκης Βόλου, ενισχύοντας το ρόστερ της ενόψει της συμμετοχής της στο πρωτάθλημα της Super League.
Συγκεκριμένα, αποκτήθηκε ο Γιώργος Γεωργακόπουλος, ως δανεικός από τον Αστέρα Τρίπολης για έναν χρόνο, ο Αλέξανδρος Μουζακίτης, επίσης δανεικός για έναν χρόνο από τον Παναθηναϊκό και ο Γρηγόρης Κυζιρίδης, ο οποίος υπέγραψε για τρία χρόνια. Τέλος, ανανέωσε για έναν χρόνο ο Κώστας Γιώτας.