![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2015/06/KRA.jpg)
«Θέλω να είμαι ο κανονικός πατέρας, χωρίς ταμπέλες»
Ο Κρατερός Κατσούλης έχει την επιθυμία να γίνει και πάλι πατέρας, κι όπως αναφέρει ο ίδιος είναι ένας κανονικός μπαμπάς!
«Ελπίζω να είμαστε γεροί και δυνατοί η Κατερίνα κι εγώ, να έχουμε ένα δεύτερο παιδί, να συνεχίσουμε να ζούμε την κάθε μέρα μας με αγάπη και ανησυχία.Θέλω να είμαι ο κανονικός πατέρας, χωρίς ταμπέλες, ούτε φίλος ούτε αυστηρός. Θέλω να της δώσω ελευθερία και παρουσία. Η ελευθερία δεν είναι άγνοια, είναι προϊόν παιδείας».